KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9241313
nr 924 1313
Anders Zorn
(1860-1920), Sverige
Etsning, Anders Zorn (1860-1920), osignerad, motivet: 19x14
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 17 november 2014
kl 19:27:17
14/11 11:57:12
Anders Zorn
Läs mer om Anders Zorn